Prekių užsakymas

Lietuvoje ir visoje Europoje

el. odvilna@gmail.com

Tel. +370 60058878

Facebook Odvilna UAB

Pirties vantos

Pirties Vantos

Beržinės Šviežios Vantos jau pas mus, Gero Garo:)

NAUJIENA
Pas mus galima nusipirkti beržinių ir eukalipto vantų.


Mes Jums siūlome EUKALIPTO VANTAS! Jos pranašesnės už kitas tuo, kad jų lapuose yra eterinio aliejaus, kuris turi daug gydomųjų savybių. Eukalipto vantos pargabentos tiesiai iš AZIJOS miškų, nes renkant vantai pluoštą, labai svarbu, kad miškas nebūtų užterštas, kad produktas būtų natūralus.

   Eukaliptas- didelis, šiltųjų kraštų, visžalis medis, kurio lapai naudojami plačiai medicinoje, profilaktiniam, sanatoriniam  gydymui. Eukalipto lapai suteikia kūnui atgaivos,  puikiai gydo nuo peršalimų, gripo, raumenų skausmų, migrenos, odos problemų kaip pleiskanavimo, plaukų slinkimo, nuo vabzdžių įkandimų, nudegimų. Taip pat protiniui nuovargiui, stresui, net depresijai gydyti.

   Eukalipto lapus ir vantas galima labai plačiai panaudoti. Daryti inhaliacijas, trinti kūną naudojant vietoj kempinės, o karštame vandenyje išmirkytos vantos antpilą galima įsipilti į vonią, pirties kubilą net ir į vonelę. Žinoma, svarbiausias savybes eukaliptinės vantos atskleidžia pirtyje! Tinkamai paruošus jų kvapas ir gydomosios galios yra nepakartojamos.
Eukalipto vantą būtina tinkamai paruošti prieš

naudojimą!

(jei nesilaikysite instrukcijų, gali kristi lapai, o neįdėjus vantos į maišelį ji nesubręs ir  neišsiskirs eterinio aliejaus, o ir kvapas nebus toks malonus…)

Eukalipto vantų paruošimas pirčiai:

1.Dar nenaudotą sausą eukalipto vantą patartina palaikyti kambario temperatūroje apie 12 val. (jei ji nebuvo ten laikoma), ypač žiemą.

2.Paskui pamerkti visą vantą, kartu su rankenėle į panašios temperatūros vandenį (iki 40º C). ir laikyti apie 6-8 val. Galima ir ilgiau. Jei vanta jau buvo naudota, užtenka pamerkti apie 1 val.

3.Po to būtinai įdėti eukalipto vantą į polietileninį maišelį, arba susukti atgal į įpakavimą ir įnešus į pirties patalpą po truputi laikyti karščiau. (Pvz. patalpoje kur periatės, galite palaipsniui perdėti nuo žemiausio aukščio suoliuko, iki aukščiausio)

4.Tuomet vanta subręsta ir sužadinamas jos aromatas ir veikliosios eukalipto medžiagos. Prieš pat naudojimą galite vantą palaikyti  vandenyje apie 15 min.

Gero garo!
Eukalipto vanta, eucalyptus vanta, Эвкалипт Vanta Nr. VAN90-3 kaina, price, цена dabar 3,01 € (-20%) buvo 3.76 €

Beržinė vanta, birchs brooms, вениками из березы Nr. VAN90-1 kaina, price, цена 3,49 €